Porady

Sprzęt kosmetyczny, w który warto zainwestować

Sprzęt kosmetyczny, w który warto zainwestować

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na nieinwazyjne zabiegi upiększające. Dzieje się tak, ponieważ ich cena jest stosunkowo niedroga, a efekty widać bardzo szybko już po pierwszych seriach zabiegów. Absolutnym hitem jest tzw. facial. Słowo to pochodzi z angielskiego i oznacza „twarzowy”, w tym kontekście tłumaczy się je jako ogólną nazwę do zabiegów na twarz. Są to serie kuracji kosmetycznych w salonie kosmetycznym, które są dobrane w zależności od typu i potrzeb Twojej skóry. Przedstawiam tekst opisujący najlepsze urządzenia stosowane w salonach kosmetycznych, dzięki którym wykonasz te popularne zabiegi.

Brushery kosmetyczne

Kobiety na całym świecie oszalały na punkcie oczyszczania twarzy, zwłaszcza u kosmetyczki. Dzięki brusherom oczyszczanie twarzy jest w pełni sterylne oraz głębokie. Szczotka dociera do warstw skóry, które nie są osiągalne za pomocą zwykłych peelingów. Dzięki temu działanie takie stymuluje odbudowę skóry problematycznej, która odnawia się szybciej i efektywniej. Profesjonalny sprzęt kosmetyczny znajdziesz na https://modnakaja.pl/pl/sprzet-kosmetyczny.

D’arsonval

Urządzenie do przeprowadzania zabiegu D’arsonwalizacji, który za pomocą prądów o odpowiedniej częstotliwości, która stymuluje skórę do regeneracji. Ten sprzęt do salonu kosmetycznego ma bardzo szerokie zastosowanie w kosmetyce. Pobudza krążenie, więc stosuje się je przy łojotoku i łysieniu plackowatym. Można stosować je do dezynfekcji skóry, a także przed i po zabiegu woskowania. Jest uzupełnieniem wielu zabiegów np. makijażu permanentnego czy oczyszczania skóry.

Dermomasaż

Dermomasażer to prosty w obsłudze sprzęt kosmetyczny do masażu próżniowego. Może mieć szerokie zastosowanie w ujędrnianiu, napinaniu mięśni i poprawianiu ukrwienia. Dzięki tym cechom jest bardzo skuteczny w walce ze zmarszczkami. Klienci cenią zabiegi z jego udziałem, ponieważ jest bardzo przyjemny, a w połączeniu z masażem manualnym ma dodatkowe działanie odstresowujące.

Aparat do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy

Aparat taki ma działanie dwuetapowe. Po pierwsze dzięki kawitacji, ultradźwiękami dogłębnie oczyszcza skórę. Wygładza skórę, pozbywając się śladów po trądziku, a nawet zmarszczek. Sonoforeza to wprowadzanie w głębokie warstwy skóry preparatów kosmetycznych, które dzięki wysokiemu stężeniu składników odżywczych pozwala na kompleksowe polepszenie stanu skóry.

Kombajn kosmetyczny

Kombajn kosmetyczny to wielofunkcyjne urządzenie składające się kilka różnych urządzeń, skupione w jednym sprzęcie. Najczęściej łączy w sobie galwan, D’arsonval oraz brusher. Istnieje wiele innych różnych kombinacji tego urządzenia, często można samodzielnie wybrać jego funkcje. Urządzenie to nie należy do najtańszych, jednak jeśli zastanowimy, się ile kosztuje zebranie tych wszystkich urządzeń samodzielnie, cena kombajnu kosmetycznego jest bardzo korzystna.

Na rynku jest wiele wartych uwagi urządzeń kosmetycznych. Nie musisz od razu kupować wszystkich dostępnych pozycji, jednak zapoznaj się z wieloma propozycjami i wybierz takie przedmioty, które bez problemu będziesz obsługiwać. Następnie, w miarę rozwoju biznesu, możesz doposażać swój salon.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *