Porady

Idealny kubek reklamowy, czyli jaki?

Idealny kubek reklamowy, czyli jaki?

Nie od dziś wiadomo, że gadżety reklamowe to doskonały sposób na promocję marki. Stąd też wynika tak duże zainteresowanie kubkami reklamowymi. Są stosunkowo tanie, a przede wszystkim skuteczne. W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla was krótki przegląd technik zdobienia kubków reklamowych, by nieco ułatwić wam sprawę! Jaki kubek reklamowy będzie idealny? Sprawdzamy!

Gadżety reklamowe – o czym pamiętać?

Decydując się na inwestycję w gadżety reklamowe, często zapominamy o podstawowej kwestii… Jakie powinny być gadżety reklamowe? Uniwersalne, atrakcyjne wizualnie, a przede wszystkim wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Istnieje przekonanie, iż upominki firmowe zawsze przynoszą rezultaty. Oczywiście, że tak! Niemniej często rezultat ten jest daleki od pożądanego… Gadżety reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy, tym samym mają za zadanie budować pozytywny wizerunek twojej marki. Niskiej jakości upominki zostaną porzucone w kąt, a ty wyrzucisz pieniądze w błoto. Na, co zatem zwrócić uwagę i jaki kubek reklamowy wybrać?

Kubki Magic

Dbałość o każdy, najmniejszy detal jest naprawdę istotna. Stąd przychodzimy do was z pierwszą propozycją, jaką są kubki Magic. Być może nazwa wam niewiele mówi… Niemniej z całą pewnością je kojarzycie! Magic Mug to nowa odsłona kubków reklamowych, będąca połączeniem dwóch różnych warstw. Docelowa grafika ukazuje się dopiero pod wpływem ciepła. W kilka sekund coś zwykłego zmieni się w coś niezwykłego! Czego bowiem chcieć więcej?

Gdzie możesz zamówić kubek z nadrukiem typu Magic? Zapoznaj się z ofertą producenta ceramiki reklamowej – https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-magic/ – i czym prędzej złóż zamówienie!

Sensitive Touch

Szlachetny efekt techniki Sensitive Touch mówi sam za siebie! Nie bez powodu jest to jedna z najczęściej wybieranych metod zdobienia kubków reklamowych. Efekt wklęsłego zdobienia uzyskiwany jest w trakcie procesu piaskowania powierzchni ceramiki, co nadaje zwykłemu kubkowi oryginalnego charakteru. Sensitive Touch komponuje się doskonale z techniką Crystal Touch, która polega zaś na nanoszeniu kryształków na zewnętrzną powierzchnię.

Hand Made

Co powiecie na ręczne zdobienie górnych rantów kubków reklamowych w kolorze złotym? My jesteśmy na tak! Metodę Hand Made najlepiej łączyć z innymi technikami, by podkreślić nietuzinkowy charakter kubków.

Hydrocolor i Multicolor

Hydrocolor polega na natryskowym, naszkliwnym barwieniu zewnętrznej powierzchni kubków reklamowych. Technika ta świetnie prezentuje się w wersji lustrzanej lub matowej, gdyż nadaje kubkowi wyrazistości. Jak możecie się domyślić, Multicolor jest dokładnym przeciwieństwem Hydrocolor. Natryskowe, naszkliwne barwienie wewnętrznej warstwy wybranego produktu jest ciekawym pomysłem na ulepszenie klasycznego kubka reklamowego. Technika ta jest odporna na zmywanie w zmywarce, a co za tym idzie, świetnie komponuje się z pozostałymi metodami zdobienia. A ty? Co wybierzesz?

Kalkomania organiczna

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o jednej z najczęściej wybieranych technik zdobienia kubków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii kalkomania organiczna pozwala na uzyskanie kolorów wcześniej nieosiągalnych. Kubki reklamowe wykonane tym oto sposobem są jednak mniej odporne na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do kalkomanii ceramicznej, o której wspomnimy poniżej…

Kalkomania ceramiczna

Wiele firm decyduje się na inwestycję w gadżety reklamowe, będące odzwierciedleniem wyznawanych wartości… Kalkomania ceramiczna wykorzystująca metodę sitodruku pośredniego daje nam możliwość personalizacji kubków reklamowych względem naszych potrzeb i oczekiwań. Rozwiązanie to cieszy się bowiem dużym zainteresowaniem ze względu na dużą powierzchnię reklamową oraz wysoką precyzję wykonania.

Grawer laserowy

Wisienka na torcie! To, co najlepsze postanowiliśmy zostawić na sam koniec… I choć jeszcze kilkanaście lat temu grawer laserowy nie cieszył się dużą aprobatą, dziś jest chętnie wybierany przez firmy – i małe, i duże! Wysoka dokładność odwzorowywania drobnych elementów pozwoli na uzyskanie rewelacyjnego efektu, a wam nie pozostaje nic innego, jak złożyć zamówienie!

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *